Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:30
Kristrup B
Herskind B
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 486
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Kristrup B
HOG Hinnerup
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Kristrup B
Romalt IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Kristrup B
Guldminen
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kristrup B
Romalt IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kristrup B (1)
Søften GF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kristrup B (2)
Langaa IK
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Auning IF
Kristrup B (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Kristrup B (2)
Søften GF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Langaa IK
Auning IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Kristrup B (1)
Kristrup B (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Søften GF
Langaa IK
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Auning IF
Kristrup B (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Langaa IK
Kristrup B (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Søften GF
Auning IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Søften GF
Kristrup B (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Langaa IK
Kristrup B (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Kristrup B (1)
Auning IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Kristrup B
Auning IF
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Kristrup B
Houlbjerg/Laurbjerg IF
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Kristrup B
Hornbæk SF
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Kristrup B (2)
SMIFF09 (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:45
Kristrup B
Spentrup IF
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Kristrup B
Østdjurs 91 (1)
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Kristrup B
KFUM Fodbold, Randers (2)
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Kristrup B
HOG Hinnerup (1)
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Kristrup B
Aalborg KFUM
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Kristrup B
Sabro IF
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Kristrup B
Assens IF
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Kristrup B
Romalt IF (1)
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Kristrup B (2)
KFUM Fodbold, Randers
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 131
|